جستجو :
عنوان

جمعه ٢٢ بهمن ٢٠١٩

تقویم
اوقات شرعی
اخبار > پایان چاپ و توزیع قبوض تلفن ثابت استان


  چاپ        ارسال به دوست

مردادماه سالجاری:

پایان چاپ و توزیع قبوض تلفن ثابت استان

مهندس پیله فروشها مدیر مخابرات منطقه ی قزوین، با اشاره به حذف قبوض تلفن ثابت استان از مردادماه جاری گفت: با توجه به بسط دولت الکترونیکی و ایجاد درگاه های مختلف پرداخت الکترونیکی قبوض از مردادماه جاری چاپ و ارسال قبض تلفن ثابت در سطح استان متوقف خواهد شد.

وی افزود: با توجه به اهمیت پرداخت های غیرحضوری در کاهش تردد و آلایندگی محیط زیست و همچنین سرعت و اطمینان در پرداخت ، مقرر شد که چاپ و توزیع قبوض متوقف شده و کلیه اطلاعات قبض مشترکین تلفن ثابت بصورت پیامک برای آنان ارسال گردد.

مهندس پیله فروشها افزود: دراین رستا کلیه هماهنگی ها با دستگاه های ذیربط انجام شده و از درگاه های مختلف اطلاع رسانی لازم به کلیه مشترکین استان انجام خواهد شد.

در ادامه مدیر مخابرات منطقه قزوین بیان داشت: کلیه ی مشترکین تلفن ثابت پس از دریافت پیامک مربوط به قبض خود می توانند از طریق سامانه تلفن ثابت 2000 و یا سامانه #2020* تلفن همراه نسبت به پرداخت قبض اقدام نمایند.

وی افزود: سامانه 2000 آسانترین روش پرداخت قبض و وصل تلفن ثابت می باشد و در صورت پرداخت قبوض ، این سامانه به سیستم های مخابراتی متصل می باشد و در صورت قطع تلفن و پرداخت ، سریعاً نسبت به وصل تلفن اقدام می شود.

مهندس پیله فروشها گفت: مشترکین علاوه بر روش های فوق می توانند شماره تلفن خود را به سامانه پیامکی 300032000 ارسال ، تا نسبت به دریافت اطلاعات قبض آنان اقدام شود.

وی در پایان گفت: تلاش شده است که اطلاع رسانی لازم برای عدم توزیع قبض به مشترکین از طریق پیامک، پیام صوتی- تبلیغات محیطی مکاتبه با کلیه دستگاه ها و مسئولین استانی انجام شود.  ١٣:٥٠ - 1398/04/19    /    شماره : ٤٨٦    /    تعداد نمایش : ٢٤٥خروج
#كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق
به مخابرات استان قزوین می باشد.

صفحه اصلي|اخبار|نقشه سايت|ساير خدمات آماربازديدكنندگان:بازديد امروز :559  كل بازديد: 3582352