جستجو :
عنوان

جمعه ٢٢ بهمن ٢٠١٩

تقویم
اوقات شرعی
اخبار > حفظ و تداوم انقلاب مرهون تفکر بسیجی است.


  چاپ        ارسال به دوست

مهندس پیله فروشها سرپرست مخابرات منطقه قزوین در مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه شهید نصرآبادی:

حفظ و تداوم انقلاب مرهون تفکر بسیجی است.

در اين مراسم مهندس پیله فروشها به بيان نقش و كاركرد بسيج در دوران قبل و بعد از انقلاب شكوهمند اسلامي پرداخت و گفت: انقلاب اسلامي ايران با رهنمود هاي معمار كبير انقلاب، نشات گرفته از تفكر بسيجي بود و حفظ و تداوم آن هم مرهون همين نگاه و رويكرد است.

 پیله فروشها سرپرست مخابرات منطقه قزوین با اشاره به حضور اقشار مختلف مردم در بسیج گفت: بسیج متعلق به آحاد مردم است و روحیه جهادی در حوزه­ های مختلف آن حاکم بوده و حضور بسیجیان خلاق، باعث رشد و شکوفایی دربرنامه­ های مختلف کشور شده­ است .

وي بیان داشت: بسیج در توسعه و ترویج فرهنگ و ارزشهای انقلابی و اسلامی نقش موثری دارد و از مهمترین انتظاراتی که از بسیج می رود پایبندی به الزامات اخلاقی، اجتماعی، علمی و همچنین تقویت صبر، گذشت و افزایش تعامل در محیط کاری است.

در ادامه سرهنگ فیضی مسئول سازمان بسیج کارمندان استان قزوین گفت: مقام معظم رهبری بهترین راه مبارزه با آمریکا را خدمت به مردم می‌دانند لذا خدمت به آن‌ها و رضایت مردم می‌تواند ادارات و کارمندان در تراز انقلاب اسلامی قرار دهد.

وی افزود: از اهداف اصلی بسیج کارمندان این است که ادارات، کارمندان و مدیران در تراز انقلاب قرار بگیرند که با افزایش معنویت و اخلاص، ایجاد مدیریت جهادی، خدمتگزاری صادقانه و خالصانه با مردم در جهت رضایت‌مندی آن‌ها محقق خواهد شد.

در اين مراسم كه اعضا شوراي بسيج و جمعي از مديران نيز حضور داشتند، سعید حمیدی به عنوان فرمانده جديد پايگاه شهید نصرآبادی معرفي شد و از زحمات آقاي سید احمد اسماعیلی فرمانده سابق بسيج نيز تقدير به عمل آمد.

لازم به ذکر است مراسم توديع و معارفه فرمانده بسيج (پايگاه شهید نصرآبادی) با حضور سرهنگ فیضی مسئول بسيج ادارات استان قزوین، سرگرد منصوری فرمانده بسیج ادارات حوزه شهید بابایی و مهندس پیله فروشها سرپرست مخابرات منطقه ی  قزوین، جمعی از مدیران و اعضای شورای پایگاه برگزار شد.


١١:٥٠ - 1398/02/09    /    شماره : ٤٦٩    /    تعداد نمایش : ٢٧٥خروج
#كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق
به مخابرات استان قزوین می باشد.

صفحه اصلي|اخبار|نقشه سايت|ساير خدمات آماربازديدكنندگان:بازديد امروز :523  كل بازديد: 3582316