جستجو :
عنوان

دوشنبه ٠٣ تير ١٣٩٨

تقویم
اوقات شرعی
اخبار > رنگین نت کمپینی برای همه ی سلیقه ها...


  چاپ        ارسال به دوست

به گفته ی مسئول روابط عمومی مخابرات منطقه ی قزوین:

رنگین نت کمپینی برای همه ی سلیقه ها...

 

به گزارش روابط عمومی ، طرح‌های کمپین رنگین نت شامل بسته‌های سرشار، سحرخیز، شب‌نشین، روستایی در حجم‌ها و سرعت‌های مختلف در اختیار تمام مشتریان اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران قرارگرفته است.

مسئول روابط عمومی مخابرات منطقه قزوین طی سخنانی ضمن تشریح این کمپین فت: سرویس‌های "اقتصادی" این کمپین در قراردادهای سه، شش و دوازده‌ماهه تنظیم‌شده و بیشتر برای مشتریانی که مصرف اینترنت کمتری نسبت به مشتریان دیگر دارند طراحی‌شده و باقیمت مناسب و به‌صرفه در اختیار این نوع از مشتریان قرار می‌گیرد.
فریدالدین ایوبی در ادامه افزود: در دیگر طرح‌های کمپین رنگین نت علاوه بر حجم و سرعت اختصاص‌یافته، امتیازهای ویژه‌ای نیز برای مشتریان در نظر گرفته‌شده است؛ به‌نحوی‌که دربسته‌هایی با عنوان "سحرخیز"، ترافیک خاص بین ساعت ۵ تا ۱۱ صبح در سرعت‌های مختلف از ۲ تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه و تا حجم ۸۰ گیگابایت عادی و ۲۵۰ گیگابایت در ساعات خاص به‌صورت ماهانه قابل‌استفاده برای مشتریان می‌باشد.
وی در ادامه بیان داشت: در سرویس "سرشار "، با استفاده از تخصیص حجم قابل‌توجهی از ترافیک در ساعات خاص، حجم قابل‌توجه و بیشتری نسبت به سرویس‌های استاندارد برای مشتریان لحاظ شده است تا نیاز مشتریان پرمصرف را با حداکثر سرعت و حجم ممکن فراهم شود.سرویس شب‌نشین نیز مشابه سرویس‌های سحرخیز، با تغییر ساعت خاص مصرف از صبحگاه به شب‌هنگام (۲ تا ۷ صبح) تعریف‌شده است.
مسئول روابط عمومی در پایان بیان نمود:  در این کمپین سرویس‌هایی با مودم رایگان با مدت قرارداد ۲۴ ماهه ارائه‌شده که قابل‌عرضه برای مشتریان جدید اینترنت شرکت مخابرات ایران است و طرح‌های مختلف رنگین نت با توجه به تحقیقات صورت گرفته در مبحث نیازسنجی بازار و لزوم طراحی کمپین‌های اینترنتی برای انواع مشتریان شرکت، طراحی و به‌صورت سفارشی‌سازی شده در اختیار مشتریان شرکت مخابرات ایران قرارگرفته است.
گفتنی است مشتریان می‌توانند برای دریافت جزئیات بیشتر و موردنیاز خود در مورد کمپین رنگین نت به وب‌سایت شرکت مخابرات ایران به نشانیwww.tci.ir مراجعه و یا با سامانه ۲۰۲۰ مربوط به فروش و پشتیبانی اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران تماس حاصل نمایند.


 


١٤:٥٥ - 1397/12/19    /    شماره : ٤٦٣    /    تعداد نمایش : ٥٥٤خروج
#كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق
به مخابرات استان قزوین می باشد.

صفحه اصلي|اخبار|نقشه سايت|ساير خدمات آماربازديدكنندگان:بازديد امروز :1018  كل بازديد: 3257915