جستجو :
عنوان

دوشنبه ٠٣ تير ١٣٩٨

تقویم
اوقات شرعی
اخبار > شورای پایگاه بسیج می تواند بسیار تاثیر گذار و راهگشاي اهداف سازمان باشد.


  چاپ        ارسال به دوست

مهندس مبادرثاني:

شورای پایگاه بسیج می تواند بسیار تاثیر گذار و راهگشاي اهداف سازمان باشد.

به گزارش روابط عمومی: همایش استانی پایگاه بسیج مخابرات منطقه قزوین، با حضور فرمانده حوزه مقاومت بسیج مخابرات ایران، مدیر مخابرات منطقه قزوین، فرمانده پایگاه و ا عضای شورای پایگاه مقاومت شهید نصرآبادی برگزار شد.

در این همایش مهندس مبادر ثانی،مدیر مخابرات منطقه قزوین با قدردانی از اقدامات انجام شده گفت: شورای پایگاه می تواند بسیار تاثیر گذار و راهگشاي اهداف سازمان باشد.

مدیر مخابرات منطقه قزوین بیان داشت، بی‌تردید اندیشه والا و مکتب پویای بسیج، یک ارزش و مایه افتخار است و در پاسداشت و ترویج آن نباید از هیچ تلاش و کوششی فروگذار کرد.

وی با تاکید بر نقش و فرهنگ بسیج افزود: بسیج نوری است که می تواند نقاط قابل تذکر را نمایش دهد.

در ادامه علویان، فرمانده حوزه مقامت بسیج مخابرات ایران، گفت  بسیج جناحی نیست و بسیجی بودن یک فرهنگ است که در دوران انقلاب یک نقش، در دفاع مقدس نقش دیگری و امروز هم نقش‌ های متعددی در وجود بسیج مشخص شده است.

ایشان شجاعت، حسن خلق و ظرفیت داشتن را از مشخصات بارز یک بسیجی  دانست و افزود، اگر چنانچه یک کارمند بسیجی حول این محور ها حرکت کند می تواند بعنوان الگو قرار گیرد.

اسماعیلی، فرمانده پایگاه مقاومت شهید نصرآبادی گزارشی از عملکرد پایگاه منطقه ارائه کرد و اعضای شورای پایگاه در این جلسه مسایل و راهبردهای بسیج مخابرات منطقه مورد بحث و بررسی قرار دادند.

در پایان از مهدی صادقی بسیجی و جانباز هشت سال دفاع مقدس تقدیر شد و پس از فریضه اقامه نماز جماعت و ضیافت نهار از محمد مهدی عسگری جانباز، فرمانده سابق پایگاه  مخابرات منطقه قزوین و خانواده ایشان دیدار و تقدیر شد.

 

 


١٤:٢٩ - 1397/05/18    /    شماره : ٤٣١    /    تعداد نمایش : ٤٠٦خروج
#كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق
به مخابرات استان قزوین می باشد.

صفحه اصلي|اخبار|نقشه سايت|ساير خدمات آماربازديدكنندگان:بازديد امروز :1078  كل بازديد: 3257975